Évfolyamvezetők névsora és fogadóórái

Google+TwitterFacebook

A magyar tagozat évfolyamvezetőinek névsora a 2016–2017-es tanévben

Alapképzés

  • I. évfolyam
    • Matematika: Szántó Csaba
    • Informatikai-matematika: Somogyi Ildikó
    • Informatika: Darvay Zsolt, Róth Ágoston, Molnár Andrea, Szenkovits Annamária
  • II. évfolyam
    • Matematika: Bulboacă Teodor
    • Informatikai-matematika: Finta Zoltán
    • Informatika: Varga Ibolya, Ruff Laura, Lukács Andor, Varga Levente
  • III. évfolyam
    • Matematika: Mezei Ildikó
    • Informatikai-matematika: Szöllősi István
    • Informatika: Robu Judit, Bodó Zalán, Gaskó Noémi

Magiszteri képzés

  • Matematikai didaktika (I–II. évf.): András Szilárd
  • Számítógépes matematika (I–II. évf.): Kassay Gábor
  • Vállalati szoftvertervezés és alkalmazásfejlesztés (II. évf.): Simon Károly
  • Adatelemzés és modellezés (I–II. évf.): Csató Lehel

Az évfolyamfelelős tanárok a rögzített fogadóórák első negyedórájában várják a diákokat. Akik nem tudnak megjelenni az első 15 percben, előzetesen jelezzék ezt e-mailben.

Évfolyamvezetők Időpont Helyszín
András Szilárd (mesteri) csütörtök, 9:30–10:30 Mathematica 209 (ezen kívül előzetes egyeztetés e-mailben)
Bodó Zalán csütörtök, 10–12 Mathematica 207
Bulboacă Teodor csütörtök, 17–18 Mathematica, Függvényelmélet Tanszék
Csató Lehel (mesteri) hétfő, 16–17 Mathematica 207
Darvay Zsolt kedd, 10–12 Campus 440
Finta Zoltán kedd, 10–11 Mathematica, Analízis és Optimalizáció Tanszék
Gaskó Noémi szerda, 11–12 Campus 407
Kassay Gábor (mesteri) csütörtök, 14–16 Mathematica, Analízis és Optimalizáció Tanszék
Libál András (mesteri) péntek, 10–12 Mathematica 210
Lukács Andor csütörtök, 14–15:30 Campus 324
Mezei Ildikó hétfő, 10–12 a Jogtudományi Kar épülete (Avram I.), A320, 3. emelet
Molnár Andrea hétfő, 15–16 Campus 407 (páros héten)
Robu Judit hétfő, 14–15 BBTE főépület, dékánhelyettesi iroda, (ezen kívül előzetes egyeztetés e-mailben)
Róth Ágoston kedd, 12–14 Mathematica 206
Ruff Laura hétfő, 11–12 Mathematica 207 (előzetes egyeztetés alapján)
Simon Károly (mesteri) hétfő, 15–16 Mathematica, (előzetes egyeztetés alapján)
Somogyi Ildikó hétfő, 13–14 Mathematica, Numerikus Analízis Tanszék
Szántó Csaba szerda, 17–18 a Jogtudományi Kar épülete (Avram I.), A320, 3. emelet
Szenkovits Annamária csütörtök, 13–14 Mathematica 207
Szöllősi István péntek, 16–17 Mathematica, Algebra Tanszék 216
Varga Csaba szerda, 10:30–13 Mathematica, Geometria Tanszék
Varga Ibolya szerda, 16–17 BBTE főépület, G. Călugăreanu terem (6/II)
Varga Levente szerda, 14–16 BBTE főépület, 203-as terem
Google+TwitterFacebook