CEEPUS ösztöndíjak a 2018–2019-es egyetemi tanév II. félévében

A 2018–2019-es egyetemi tanév II. félévére az alábbi helyekre lehet benyújtani CEEPUS hallgatói pályázati kérelmet:

• Debrecen, Magyarország (2×1 hónap)
  • ELTE, Budapest, Magyarország (1 hónap)
  • Szabadka, Szerbia (1 hónap)
  • Nyitra, Szlovákia (1 félév, 4 hónap)
  • Tirana, Albánia (1 hónap)

A  CEEPUS-hálózat betöltetlen helyeinek újraosztása során lehetséges, hogy a Matematika és Informatika Kar számára jutnak még helyek az alábbi városokban:

• Linz, Ausztria (1 félév, 4 hónap)
  • Szeged, Magyarország (1 félév, 4 hónap)
  • Szeged, Magyarország (1 hónap)
  • Ljubljana, Szlovénia (1 félév, 4 hónap) – magiszteri képzés
  • Maribor, Szlovénia (1 hónap)
  • Újvidék, Szerbia (1 hónap)
  • Komárom, Szlovákia (1 hónap)
  • Nyitra, Szlovákia (1 hónap)
  • Olomouc, Csehország (1 hónap)

Az 1 hónapos ösztöndíjakra a III. éves alapképzéses hallgatók, valamint a magiszteri és doktori képzésen lévő hallagatók pályázhatnak.

További részleteket a CEEPUS programról, a részt vevő országokról, illetve az ösztöndíjak országok szerinti összegéről a www.ceepus.info honlapon lehet elérni.

Kérjük az érdekelt hallgatókat, hogy 2018. október 12-ig (péntek, 12:00 óra) küldjenek egy e-mailt a robu@cs.ubbcluj.ro címre, megjelölve az alábbi információkat:

• név
  • képzési program, szak
  • évfolyam
  • a 2017–2018-as egyetemi év tanulmányi átlaga
  • választandó egyetemek preferenciális sorrendben

A megadott határidő után küldött kérvényeket csak akkor vesszük figyelembe, ha lesznek még szabad helyek.

Dr. Robu Judit egyetemi docens
CEEPUS koordinátor