A nyári pótvizsgaidőszak díjainak befizetése – 2020. május–június

A nyári pótvizsgaidőszak díjainak befizetése (a hosszabbításon lévő hallgatókra is érvényes) az alábbi időszakokban lehetséges:

• 2020. május 11-től május 21-ig, a VÉGZŐS hallgatók esetén, az AcademicInfo alkalmazáson keresztül;
  • 2020. május 11-től június 3-ig, a NEM VÉGZŐS hallgatók esetén, az AcademicInfo alkalmazáson keresztül;

Fizetési lehetőségek:

1. online a BBTE AcademicInfo honlapján (a díjak menüben);
  2. készpénzben a kari pénztárnál;
  3. bankkártyával a kari pénztárnál.

A végzős évfolyamoknak szervezett kiegészítő pótvizsgaidőszak (extra-szesszió) díjainak befizetése

Fizetési lehetőségek:

1. online a BBTE AcademicInfo honlapján (a díjak menüben);
  2. készpénzben a kari pénztárnál;
  3. bankkártyával a kari pénztárnál.

A hallgatók figyelmébe:

• a III. évfolyam, valamint minden alapképzési szak esetében a hosszabbításon lévő hallgatók,
  • minden magiszteri szak esetében a II. évfolyam és a a hosszabbításon lévő hallgatók kiegészítő pótvizsga-időszaka 2020. június 18. és 21. között lesz (azok számára, akiknek elmaradt vizsgáik vannak, de a hozzájuk rendelt összkreditszám nem haladja meg a 20-at a 2019–2020-as egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződés alapján).

A kiegészítő pótvizsga-időszakra vonatkozó kérvényeket e-mailben kell elküldeni 2020. június 15. és 16. között, a Kari Tanács 721/28.04.2020-as számú határozata alapján.

Az eljárás menete:

• a kiegészítő vizsgaidőszakra vonatkozó kérvények e-mailben történő beküldése; az adott szakért felelős titkárnő ellenőrzi a kérvényt, majd visszaigazolja, hogy teljesültek-e a megkövetelt feltételek, és hogy az elmaradt tantárgyakhoz rendelt összkreditszám nem haladja meg a 20-at, vaéamint nincsen egyéb elmaradt vizsga; ezt követően 2020. június 17-ig (12:00 óra) az összeget ki lehet fizetni online a BBTE AcademicInfo honlapján (a díjak menüben).
  • 2020. június 17-én, 18:00 óra után a kari honlapon lesz elérhető a kiegészítő pótvizsgaidőszak (extra-szesszió) ütemezése.