Válogató a South Eastern European Mathematical Olympiad for University Students (SEEMOUS 2023) versenyre

2023. március 7. és 12. között az észak-macedóniai Sztrugában kerül sor a Délkelet-európai Nemzetközi Matematikai Diákolimpiára (SEEMOUS 2023). Ezen a hagyományos nemzetközi versenyen Délkelet-Európa legjobb hallgatói mérhetik össze tudásukat. A Babeș–Bolyai Tudományegyetemet képviselő csapat összeállításának érdekében online válogatót szervezünk, amelyre 2023. január 30-án, hétfőn 16:00 és 20:00 óra között kerül sor a Zoom platformon.

Kérjük az érdeklődő hallgatókat, hogy részvételi szándékukat e-mailben jelezzék a Tiberiu.Trif@ubbcluj.ro címen, ahonnan értesülni fognak a további részletekről.