Pénzügyi támogatás a hallgatók lakásbérléséhez – 2013

2013. október 2. és 2013. október 8. között a BBTE Matematika és Informatika Karának azon hallgatói, akik teljesítik az alábbi követelményeket, kérvényt nyújthatnak be a titkárságra naponta 09:00 és 12:00 óra között.

A 73/2004-es Sürgősségi Kormányrendelet és az Oktatási és Kutatási Minisztérium 3845/2005-ös Rendelete értelmében, a hallgatóknak a következő feltételeket kell teljesíteniük:

1. tandíjmentes helyen tanuljanak
  2. a kérvény benyújtását megelőző egyetemi tanévet sikeresen zárják
  3. 29-dik életévük betöltését követően nem jogosultak erre a támogatásra
  4. előzőleg kérvényt nyújtottak be, de nem kaptak szálláshelyet az egyetemi bentlakásban
  5. olyan családból érkeznek, ahol az egy személyre eső havi bruttó jövedelem nem haladja meg az országos bruttó minimálbért  (800 lej)
  6. egy lakás bérleti szerződésének fénymásolatát kell benyújtaniuk, amely eltér az egyetemi bentlakások bérleti szerződésétől.