Megkezdődtek a felkészítők a 2014-es BBTE Matek-Infó versenyre

A legelső verseny sikerességének köszönhetően (közel 600 résztvevő), de annak érdekében is, hogy az egyetemi felvételire jelentkező középiskolás diákoknak szakmai segítséget nyújtson,  a Matematika és Informatika Kar 2014-ben is megszervezi a BBTE Matek-Infó versenyt, amelynek időpontja 2014. március 29.

Az online beiratkozás 2014. március 10. és 26. között lehetséges.

További részleteket a versenyen való részvétel előnyeiről, valamint a verseny tematikájáról az alábbi linken lehet elérni.

Annak érdekében, hogy a  BBTE Matek-Infó versenyre, illetve a 2014-es felvételi vizsgára kellőképpen felkészülhessenek a jelentkezők, a Matematika és Informatika Kar oktatói ingyenes felvételi felkészítőket tartanak matematikából és informatikából, magyar és román nyelven.