Az oktatói tevékenység online kiértékelése, 2020–2021-es egyetemi tanév, II. félév

A 2020–2021-es egyetemi tanév II. félévi oktatói tevékenységének online kiértékelése az alábbi naptár szerint történik:

• nappali képzés: 2021. május 10. és május 30. között
  • végzős évfolyamok: 2021. április 26. és május 16. között
  • távoktatás és csökkentett látogatású képzés: 2021. május 24. és június 6. között
  • végzős évfolyamok: 2021. május 10. és 23. között

A Babeş–Bolyai Tudományegyetemen az előadások és a szemináriumok kiértékelése kizárólag online történik, a tanulmányi helyzet követésére szolgáló Academic lnfo segítségével. A hallgatóknak névtelenül kell kitölteniük a kérdőíveket.

A Matematika és Informatika Kar oktatóinak pedagógiai tevékenységét, jövőbeni munkáját nagymértékben segíti, ha a hallgatók részéről konkrét visszajelzések érkeznek az előadásokra és szemináriumokra vonatkozóan. Ezért kérjük a Kar hallgatóit, hogy az Academic Info  felületen válaszoljanak a II. félévi előadásokra és szemináriumokra vonatkozó kérdésekre, szánjanak egy kis időt ezek kiértékelésére.

Amennyiben az oldal nyelvét magyarra állítják, a kérdőívek is magyar nyelven fognak megjelenni.