A XXIV. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia díjazottjai

2021. május 30-án, vasárnap zárult a XXIV. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia. A kolozsvári ETDK sajátossága, hogy a hallgatók részvételi jogot szerezhetnek a magyarországi Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK), az adott tudományterületeken belül.

Matematika és módszertan

• I. díj: Tőtős György (témavezető: dr. András Szilárd egyetemi docens)
  • II. díj: Miklosi Roland-Botond (témavezető: dr. Szöllősi István)
  • III. díj: Baja Zsolt (témavezető: dr. András Szilárd egyetemi docens)

Dicséretben részesült:

• Virág Márta (témavezető: dr. András Szilárd egyetemi docens)
  • Köncse Balázs (témavezető: dr. Soós Anna egyetemi docens)

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Tőtős György és Virág Márta

Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk

• I. díj: Antal László (témavezető: dr. Bodó Zalán egyetemi docens)
  • II. díj: Hegyi Boglárka: (témavezető: dr. Bodó Zalán egyetemi docens)
  • III. díj: Galiger Gergő: (témavezető: dr. Szenkovits Ferenc egyetemi docens)

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Antal László

Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások

• I. díj: Antal Krisztián-Tamás, Réthi-Anita Bella: (témavezető: dr. Simon Károly egyetemi adjunktus); Szabó Albert Balázs, Márton Szilárd (témavezetők: dr. Iclăzan David egyetemi docens (Sapientia EMTE), dr. Sulyok Csaba egyetemi adjunktus, Patakfalvi Örs-Krisztián szoftverfejlesztő (Codespring), Ráduly Sándor szoftverfejlesztő (Codespring), Ráduly Zalán szoftverfejlesztő (Codespring).
  • II. díj: Lukács Hunor-István: (témavezetők: dr. Simon Károly egyetemi adjunktus, drd. Sándor Csanád egyetemi tanársegéd);
  • III. díj:  Máté Zsolt (témavezető: dr. Simon Károly egyetemi adjunktus); Nagy Edward Szilárd (témavezető: dr. ing. Varga Levente egyetemi adjunktus).

Dicséretben részesült:

• Budai Sámuel (témavezető: dr. Sulyok Csaba egyetemi adjunktus)

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Antal Krisztián-Tamás, Réthi-Anita Bella, Szabó Albert Balázs, Márton Szilárd, Máté Zsolt, Nagy Edward Szilárd

Gratulálunk minden résztvevőnek, és köszönjük a szervezőknek és a tanároknak a munkát!