A nyári pótvizsgaidőszak díjainak befizetése

A nyári pótvizsgaidőszak díjainak befizetése a végzős évfolyamok hallgatói esetén (beleértve a hosszabbításon lévő hallgatókat is)

Kérjük az alapképzés III. évfolyamának (a hosszabbításon lévő vagy visszairatkozott hallgatókra is érvényes), valamint a mesterképzés II. évfolyamának (a hosszabbításon lévő vagy visszairatkozott hallgatókra is érvényes) hallgatóit, akiknek elmaradt vizsgáik vannak a 2023–2024-es egyetemi tanév II. félévi tanulmányi szerződése szerint, hogy fizessék be az elmaradt vizsgák díját 2024. május 21-ig.

Kérjük az Informatika Posztgraduális Képzés II. évfolyamának (a hosszabbításon lévő vagy visszairatkozott hallgatókra is érvényes) hallgatóit, akik vizsgára jelentkeznek a 2023–2024-es egyetemi tanévhez tartozó II. modulból, hogy 2024. május 21-ig fizessék be az elmaradt vizsgák díját. Ellenkező esetben nem fognak megjelenni a katalógusban, és vizsgára sem jelentkezhetnek.

Azok a hallgatók, akik a megadott határidő után fizetnek, csak a pótvizsgaidőszakban jelentkezhetnek vizsgára.

Fizetési lehetőségek:

1. online a BBTE AcademicInfo honlapján (a díjak menüben): https://academicinfo.ubbcluj.ro/;
  2. 2024. május 21-ig készpénzben a kari pénztárnál (munkanapokon 9:00 és 12:00 óra között, a kari titkárság 143-as termében);
  3. 2024. május 21-ig bankkártyával a kari pénztárnál (munkanapokon 9:00 és 12:00 óra között, a kari titkárság 143-as termében).

A nyári pótvizsgaidőszak díjainak befizetése a II. évfolyam hallgatói esetén (alapképzés)

Kérjük az alapképzés II. évfolyamának hallgatóit, akiknek elmaradt vizsgáik vannak a 2023–2024-es egyetemi tanév II. félévi tanulmányi szerződése szerint, hogy fizessék be az elmaradt vizsgák díját 2024. május 31-ig.

Fizetési lehetőségek:

2. 2024. május 31-ig készpénzben a kari pénztárnál (munkanapokon 9:00 és 12:00 óra között, a kari titkárság 143-as termében);
  3. 2024. május 31-ig bankkártyával a kari pénztárnál (munkanapokon 9:00 és 12:00 óra között, a kari titkárság 143-as termében).