A Matematika és Informatika Kar Kari Tanácsának Határozata az írásbeli záróvizsgán szerzett jegy elismeréséről

A Matematika és Informatika Kar Végrehajtó Bizottságának Határozata, 2015. szeptember 1.

A 2015. szeptember 1-jén megtartott ülésén a Matematika és Informatika Kar Végrehajtó Bizottsága jóváhagyta az alábbi kari szintű javaslatot, a BBTE korábbi vizsgaidőszakainak írásbeli záróvizsgáján szerzett jegyek elismerésére vonatkozóan.

„A szeptemberi tanulmányzáró vizsgaidőszakban a záróvizsga-bizottság – a jelentkező végzős hallgatók kérésére –, elismerheti a júliusi írásbeli záróvizsga jegyét. A jegy elismerése a tanulmányzáró vizsgára való beiratkozáskor leadott kérvény alapján valósul meg.”

Dékán,
dr. Adrian Olimpiu Petruşel egyetemi tanár