A BBTE költségvetésen kívüli alapjából rendkívüli szociális ösztöndíjban részesülő hallgatók névsora a 2019–2020-as tanév II. félévében

Szociális ösztöndíjak, 2019–2020-as egyetemi tanév, II. félév, tandíjmentes helyek
Szociális ösztöndíjak, 2019–2020-as egyetemi tanév, II. félév, tandíjas helyek

Kérjük a szociális ösztöndíjban részesülő hallgatókat, akiknek a BBTE személyzeti ügyosztályán nem sikerült leadniuk az IBAN-számot, sürgősen küldjék el a bank által kibocsátott számlaszámot a social@ubbcluj.ro e-mail címre.

a levél tárgya: cont Facultatea de Matematică și Informatică

Az e-mailben elküldött banki dokumentumon kötelező feltüntetni a következőket: a kar neve, személyi szám (CNP), az ösztöndíj típusa, évfolyam, leánykori név (amennyiben változott), és a kitöltés időpontja. A jelenlegi helyzetre való tekintettel a személyzeti ügyosztály elfogadja az elektronikus formában letöltött banki dokumentumot is – például az internetbank felületéről generált PDF állományt.