A 2018–2019-es egyetemi tanév II. félévi ösztöndíj-javaslatainak közzétételére vonatkozó tudnivalók

A 17.957/8.10.2018-as számú átirat értelmében az ösztöndíjak odaítélésére vonatkozó javaslatokat kizárólag a kari hirdetőtáblán tesszük közzé.

A Matematika és Informatika Kar számára kiutalt ösztöndíjalap elosztása a BBTE Szenátusa által jóváhagyott Ösztöndíjszabályzat rendelkezéseinek betartásával történt, az előírt arányoknak megfelelően, az alábbiak szerint:

• teljesítmény-ösztöndíjra szánt alap 12% (56 teljesítmény-ösztöndíj),
  • érdemösztöndíjra szánt alap 58% (356 érdemösztöndíj),
  • szociális ösztöndíjra szánt alap 30% (217 szociális ösztöndíj).

Az ösztöndíjak összege:

1. teljesítmény-ösztöndíj: 1000 lej,
  2. érdemösztöndíj: 700 lej,
  3. szociális ösztöndíj: 580 lej,
  4. a Kar költségvetésen kívüli jövedelméből biztosított alkalmi szociális ösztöndíj: 580 lej,
  5. a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Rektori Hivatala által kiutalt szociális ösztöndíjak elosztását a benyújtott igénylések egyetemi szintű elbírálását követően tesszük közzé.

Az ösztöndíjak elosztását a teljesítmény-ösztöndíj, az érdemösztöndíj és a szociális ösztöndíj esetében az egységes hallgatói kód alapján tettük közzé, az alkalmi szociális ösztöndíjat és az Egyetem költségvetésen kívüli jövedelméből biztosított ösztöndíjat a törzskönyvi szám alapján lehet beazonosítani.

Az EGYSÉGES KÓDOT az ACEDEMIC INFO alkalmazásból lehet megtudni, az alábbi lépések követésével:

• bejelentkezés az Academic Info fiókba,
  • kattintás a „Continuare în secțiunea -> Studenți” menüre,
  • az „Informații” oldalon megjelenik az egységes hallgatói kód.

A 2018–2019-es egyetemi tanév II. félévi ösztöndíjaival kapcsolatos fellebbezéseket 2019. március 22. és 2019. március 25. között lehet benyújtani a Matematika és Informatika Kar titkárságán, munkanapokon 9:00 és 12:00 óra között.

Kari szintű ösztöndíjbizottság:

A bizottság elnöke: