Partnercégek

Google+TwitterFacebook
Partnercég Kapcsolat A Matematika és Informatika Karral való együttműködés
Részvétel a 2016-os szakgyakorlati workshopon A KEPT 2015 támogatása Részvétel a Graduation Day
2016-ön
A 2014–2015-ös tanév előadásain való bemutató Az SCSS 2016 támogatása
Accentureromania.careers@accenture.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015Participare la Graduation Day 2015
Accesacareer@accesa.euParticipare la Workshop-ul de practică 2015Participare la Graduation Day 2015
Altom Consultinghttp://altom.ro/careersParticipare la Workshop-ul de practică 2015
Azimut Visionoffice@azimutvision.ro
BG Softubb@bgsoft.ro
Betfaircamelia.hanga@betfair.com
andreea.misaras@betfair.com
Participare la Workshop-ul de practică 2015
Bitdefendercluj@bitdefender.comSponsorizare KEPT 2015Participare la Graduation Day 2015
Boschcluj.student@ro.bosch.com
cluj.recrutare@ro.bosch.com
Participare la Workshop-ul de practică 2015Sponsorizare KEPT 2015Participare la Graduation Day 2015
Catalystshttp://www.catalysts.ccParticipare la Workshop-ul de practică 2015Participare la Graduation Day 2015
Coeracareers@co-era.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
Codespringoffice@codespring.ro
EBS Romaniastudents@ebs.roParticipare la Workshop-ul de practică 2015Prezentări la cursuri in anul univ. 2014-2015
Esterel Technologiesscade-support@esterel-technologies.com
Evozonjobs@evozon.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015Sponsorizare KEPT 2015Participare la Graduation Day 2015Prezentări la cursuri in anul univ. 2014-2015
Fortechoffice@fortech.roParticipare la Workshop-ul de practică 2015Sponsorizare KEPT 2015Participare la Graduation Day 2015
Freshbyte Moonwalk Solutionscontact@freshbyte.ro
Gameloftjobs.romania@gameloft.com
Halcyon Mobilehello@halcyonmobile.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
i4Tech e-SOLUTIONSjobs@i4tech.eu
ISDChrteam@isdc.eu (kapcsolat)
scholarship@isdc.eu (ösztöndíjak)
internship@isdc.eu (internship)
Participare la Workshop-ul de practică 2015Sponsorizare KEPT 2015Participare la Graduation Day 2015Prezentări la cursuri in anul univ. 2014-2015Sponsorizare SCSS 2015
jpardjobs@jpard.com
MHP – A Porsche Companycluj@mhp.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
msg systems Romaniacariere@msg-systems.roParticipare la Workshop-ul de practică 2015Sponsorizare KEPT 2015Participare la Graduation Day 2015
National InstrumentsRomania.Jobs@ni.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015Prezentări la cursuri in anul univ. 2014-2015
NetMatchinfo@netmatch.roParticipare la Workshop-ul de practică 2015
Nspyre Romaniainfo@nspyre.ro
PITECH+PLUScandidatura@pitechplus.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
SDL Language Weaverrecruitment.cluj@sdl.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015Participare la Graduation Day 2015
Siemenshttp://www.siemens.roParticipare la Workshop-ul de practică 2015Participare la Graduation Day 2015
Take Off Labsflavia@takeofflabs.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
TBAinfo-romania@tba.nl
Telenavhr-eu@telenav.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
Toracluj.java@tora.com
Transartoffice@transart.roParticipare la Graduation Day 2015
TSS-Yonderhuman.resources@tss-yonder.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015Participare la Graduation Day 2015Prezentări la cursuri in anul univ. 2014-2015
UMT CG Softwarecontact.cj@umt.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
Wirtekhr.romania@wirtek.com
Xoomworkshuman.resources@xoomworks.comParticipare la Workshop-ul de practică 2015
Yardijobscluj@yardi.com (kapcsolat, internship)
scholarships-cluj@yardi.com (ösztöndíjak)
Participare la Graduation Day 2015
Google+TwitterFacebook