A 2020. júliusi alapképzési felvételire jelentkezők figyelmébe

Kedves Felvételizők!

A SARS-CoV-2 koronavírus terjedésének megelőzése érdekében hozott országos szintű intézkedések és a járványügyi helyzet jelenlegi kontextusában szükséges módosítanunk az idei felvételi követelményeket. Figyelembe véve a Matematika és Informatika Kar által szervezett felvételi felkészítőkön résztvevők nagy létszámát, meggyőződésünk, hogy az egyetemi felvételire való felkészülés érdekében megtett erőfeszítésetek meghozza gyümölcsét az érettségi vizsga során. Az érettségin szerzett jegyek hozzájárulnak ahhoz, hogy jobb esélyetek legyen bejutni a Matematika és Informatika Kar képzési kínálatában szereplő szakokra.

Az alapképzési felvételi megszervezésére és lebonyolítására vonatkozó szabályzat – Matematika és Informatika Kar – 2020, a Babeş–Bolyai Tudományegyetem felvételi szabályzatának mellékletét képezi (hivatalos dokumentum PDF formátumban)