Tanulmányi szerződések kitöltése a 2013–2014-es tanévre

2013. szeptember 12. és 30. között a hallgatók on-line kitölthetik a 2013–2014-es egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződéseket a https://academicinfo.ubbcluj.ro/ címen elérhető webes felületen.

A kitöltés pillanatában csak a Szerződés mentése gomb lesz aktív, a Szerződés nyomtatása pedig inaktív. Ezt a gombot csak a 2013. szeptember 26. és 30. közötti időszakban aktiváljuk.

Az I. évre bejutott (és helyüket visszaigazolt) hallgatók figyelmébe:

A hallgatók adatai 2013. szeptember 20-át követően kerülnek át az Iskolai Nyilvántartásba. A 2013 júliusi és szeptemberi felvételi időszakban bejutott valamennyi I. éves hallgató egy e-mailt kap (a felvételi vizsga idején kitöltött beiratkozási nyomtatványon szereplő e-mail címére), amelyben egy felhasználónevet és egy jelszavat küldünk, hogy ezek felhasználásával szabad hozzáférése legyen az Academic Info alkalmazáshoz, és ezen keresztül kitölthesse a 2013–2014-es egyetemi tanávre vonatkozó tanulmányi szerződéseket.