Tanulmányi szerződések kitöltése a 2013–2014-es tanévre

A következő szakok hallgatóinak figyelmébe:

• I. évfolyam, alapképzés, matematika és informatika szakterület
  • II. évfolyam, alapképzés, matematika és informatika szakterület
  • III. évfolyam, számítástechnika és információtechnológia (információmérnöki)
  • I. évfolyam, magiszteri képzés

2013. május 17. és 31. között a fent megjelölt szakok hallgatói kitöltik a 2013–2014-es egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződéseket a https://academicinfo.ubbcluj.ro/ címen elérhető webes felületen.

Amennyiben a leadott tanulmányi szerződések módosítására kerülne sor (pótvizsgák esetén), a új szerződéseket 2013 szeptemberének második felében kell elkészíteni.

A tanulmányi szerződések kitöltése, nyomtatása és aláírása három lépésben történik:

1. 2013. május 17. és 27. között a fent megjelölt rendszerben valamennyi hallgató kitölti  a tanulmányi szerződését;
  2. 2013. május 29. és 31. között a hallgatók ellenőrzik, hogy a tanulmányi szerződésükbe felvett választható tantárgyak a 2013–2014-es egyetemi tanévben meghirdetésre kerülnek-e. Amennyiben a hallgatók olyan választható tantárgyat jelöltek meg, amelyet a Matematika és Informatika Kar képzési kínálatában már nem hirdet meg (az alacsony hallgatói létszám miatt), vagy amelynek esetében a megadott helyek már beteltek, más választható tantárgyat kell megnevezniük ugyanebben a periódusban (2013. május 29–31.)
  3. 2013. június 3. és 7. között a hallgatók kinyomtatják és aláírják a 2013–2014-es egyetemi tanévre kitöltött tanulmányi szerződésüket, és benyújtják a Kar titkárságán. Ugyanebben az időszakban (2013. június 3–7.) a hallgatók aláírásukkal kérvényezhetik a 2013–2014-es tanévre biztosított egyetemi kollégiumi szálláshelyet (bentlakást).

Mindazon hallgatókat, akik nem töltik ki a tanulmányi szerződéseket, hivatalból beosztják majd a választható tantárgyakhoz.

Felhívjuk a hallgatók figyelmét a választható tantárgyak meghirdetésével és megszervezésével kapcsolatos fontos megszorításra, amely szerint egy választható tantárgyra legtöbb 90 egyetemi hallgató iratkozhat fel. Ennek alapján a beiratkozás a tanulmányi szerződések kitöltésének sorrendjében történik.