Heinz W. Engl professzor, Bécsi Egyetem: Industrial Mathematics and Nonlinear Inverse Problems

A Matematika és Informatika Kar tisztelettel meghívja az érdeklődőket dr. Heinz W. Engl egyetemi tanár előadására, amely 2015. október 26-án, hétfőn 10:00 órától lesz a BBTE főépületének 5/I-es (Tiberiu Popoviciu) termében.

Az előadás címe:

Industrial Mathematics and Nonlinear Inverse Problems

Heinz W. Engl egyetemi tanár a Bécsi Egyetem rektora, az Amerikai Matematikai Társaság (AMS) és az Academia Europaea tagja, számtalan egyetem meghívott előadója volt (Oxford, Kaiserslautern, UCLA), az Ipari és Alkalmazott Matematikai Társaság (SIAM) konferencia programbizottságának, valamint a MACSI-net stratégiai bizottságának tagja. Gazdag tudományos tevékenysége van az inverz problémák és az ipari matematika területén.