Fontos hirdetés a I. éves hallgatók számára (2016–2017)

Kérjük az I. éves hallgatókat, hogy töltsék ki a 2016–2017-es egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződésüket az Academic Info BBTE felületen legkésőbb 2016. szeptember 29-ig. A 2016. júliusi felvételin bejutott valamennyi hallgató egy e-mailt kapott saját felhasználónévvel és jelszóval. A kitöltött, kinyomtatott és aláírt szerződést 2016. október 1-jén kell leadni az elsőéves hallgatók számára meghirdetett szakok szerinti találkozón, amelyre a 11:30-kor kezdődő ünnepélyes magyar tagozati tanévnyitó keretében kerül sor a BBTE főépületében (Aula Magna, I. emelet).

Ugyanekkor kerülnek szétosztásra a hallgatói igazolványok is. A beiskolázási szerződések kitöltése is ekkor történik, valamint a 2016–2017-es egyetemi tanév I. félévére meghirdetett ösztöndíjakra is le lehet adni a megfelelő kérvényt.

Az eredetileg matematika vagy informatikai matematika szakra bejutott, majd az újraosztások során az informatikai matematika vagy informatika szakra átkerült hallgatóknak be kell fizetniük a beiskolázási díjak különbözetét 2016. október 4. és 6. között (9:00 és 12:00 óra) a kari titkárságon.

Az eredetileg tandíjas helyre bejutott, majd az újraosztások során tandíjmentes helyre átkerült hallgatók kérvényezhetik a befizetett tandíj visszatérítését 2016. október 4. és 6. között (9:00 és 12:00 óra). A kérvényhez mellékelni kell a befizetést igazoló eredeti nyugtát is.