Erasmus-szelekció: 2018–2019-es egyetemi tanév, II. félévi ösztöndíjak

2018. október 22-én, hétfőn újabb szelekciót hirdetünk ERASMUS hallgatói mobilitási ösztöndíjakra, a 2018–2019-es egyetemi tanév II. félévére. A jelentkezők 2018. október 22-ig adhatják le dossziéjukat a kari titkárságon, munkanapokon 12:00 óráig. A jelentkezési feltételekről és a beiratkozáshoz szükséges iratokról az alábbi bejegyzésben lehet tájékozódni.

Tekintettel arra, hogy ettől az évtől kezdődően a II. éves magiszteri hallgatók többségének szakgyakorlata a II. félévben lesz, ők is pályázhatnak hallgatói mobilitási (szakgyakorlat) ösztöndíjra. Kérjük a jelentkezőket, hogy pályázati szándékukról mielőbb küldjenek egy e-mailt az erasmus@cs.ubbcluj.ro címre.

FONTOS: A korábbi Erasmus-szelekcióktól eltérően, jelenleg a magiszteri vagy doktori képzésre beiratkozott I. éves hallgatók is pályázhatnak.

Dr. Robu Judit egyetemi docens
ERASMUS programkoordinátor