Elsőéves hallgatók figyelmébe: jelentkezés a StudHub2 projektben való részvételre

Elkezdődött a beiratkozás a a Babeș–Bolyai Tudományegyetem keretén belül működő StudHub2 projektbe. A Matematika és Informatika Karról is várjuk az elsőéves hallgatókat. A projekt célja az elsőéves hallgatók támogatása különböző témájú workshopok és egyéni karriertanácsadás megszervezése által, amelyek a tanulmányok sikeres elvégzéshez szükséges képességeket hívatottak fejleszteni. A műhelyeken résztvevők a BBTE Tanulási Központjának felszerelését is használhatják (számítógépek, laptopok, internet, oktatási és tanulási segédanyagok).
A projekt keretében megvalósuló workshopok online zajlanak a következő tematikával:

• tanulmányi célok kitűzése – (magyar nyelven)
  • stresszkezelés a szesszióban – (magyar nyelven)
  • egyéni karriertanácsadás – (magyar nyelven)

A jelentkezési űrlap az alábbi linkre kattintva érhető el.

További információk StudHub honlapján: http://studhub.centre.ubbcluj.ro/hu/home-2/

Azok a hallgatók, akik a 2021–2022-es egyetemi tanév I. féléve során legalább 3 workshopon részt vesznek, részvételi oklevelet fognak kapni.