Egyetemi bentlakások újraosztása a 2015–2016-os egyetemi tanévre

Kérjük azokat a hallgatókat, akik a tanév során helyet igényelnének az egyetemi bentlakásokban (XVI-os bentlakás a Haşdeu/ Kőkert utcában fiúknak, és az I-es bentlakás lányoknak), és részt szeretnének venni a helyek újraosztásán, küldjenek egy online kérvényt 2015. szeptember 29., kedd 12:00 óráig a

http://goo.gl/forms/EWROK1syxx űrlap kitöltésével.

Az érdekelteket arra kérjük, hogy az elszállásolási kérvényt kizárólag online küldjék el.

A keddi nap folyamán történik a leadott kérvények kiértékelése, majd délután 16:00 órakor a kar honlapján közzétesszük az újraosztás eredményeit. Azok a hallgatók, akik az újraosztás során helyet kaptak, szerdán (2015. szeptember 30.) egyenesen a számukra kijelölt bentlakásba mehetnek, hogy elfoglalják helyüket. Az újraosztás során nem vesszük figyelembe az évfolyamot, a szálláshelyek elosztása egységesen az éves tanulmányi átlag alapján történik.

Elszállásolásért Felelős Bizottság
2015. szeptember 28.