Doktoranduszként a Babeș–Bolyai Tudományegyetemen: kérdések és válaszok

Alapképzés: kész ✓
Magiszteri: kész ✓
Doktori: ???

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem, valamint a BBTE Diáktanácsa tisztelettel meghív minden érdeklődőt a 2014. május 15-én, csütörtökön 16:00 órától sorra kerülő tájékoztató ülésre, amelynek keretében a 2014–2015-ös egyetemi tanév doktori programjaira való felvételiről lesz szó.

Az esemény helyszíne a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar (Teodor Mihali utca, 58–60.) FSEGA Aulája.

A felvételi tájékoztató meghívott vendége dr. Andrei Mărcuş egyetemi tanár, a Doktori Tanulmányok Intézetének igazgatója. A csütörtöki esemény keretében a doktori képzésre való felvételihez kapcsolódó tudnivalókról, a doktorátusvezető kiválasztásáról, a doktoranduszok felelősségéről, mobilitási lehetőségeiről, szakmai konferenciákról és publikációkról szerezhetnek információkat az érdeklődők.