Az oktatói tevékenység kiértékelése, 2021–2022-es egyetemi tanév, I. félév

A 2021–2022-es egyetemi tanév I. félévi oktatói tevékenységének online kiértékelése az alábbi naptár szerint történik:

• nappali képzés: 2021. december 6. és 2022. január 8. között;
  • távoktatás és csökkentett látogatású képzés: 2022. január 3. és január 16. között.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetemen az előadások és a szemináriumok kiértékelése kizárólag online történik, a tanulmányi helyzet követésére szolgáló Academic lnfo segítségével. A válaszok névtelenek, és nem befolyásolják a kiértékelt tantárgyból kapott jegyeket, mert a minősítéseket az oktatók csupán a vizsgaidőszak lezárultával tekinthetik meg.

A Matematika és Informatika Kar oktatóinak pedagógiai tevékenységét, jövőbeni munkáját nagymértékben segíti, ha a hallgatók részéről konkrét visszajelzések érkeznek az előadásokra és szemináriumokra vonatkozóan. Ezért kérjük a Kar hallgatóit, hogy az Academic Info  felületen válaszoljanak az I. félévi előadásokra és szemináriumokra vonatkozó kérdésekre, szánjanak időt ezek kiértékelésére.

Amennyiben az oldal nyelvét magyarra állítják, az oktatói tevékenységre vonatkozó kérdőívek is magyar nyelven fognak megjelenni.