A IV. éves információmérnöki szakos hallgatók figyelmébe: diplomavizsgával kapcsolatos tudnivalók

UPB

Politechnika Egyetem – Bukarest

A bukaresti Politechnika Egyetemmel aláírt egyezmény szerint a végzős információmérnöki szakos hallgatók diplomavizsgájára 2013. július 4-én és 5-én Bukarestben kerül sor.

2013. június 18-án lesz a diplomaprojektek ellenőrzése és véglegesítése, valamint azoknak a dokumentumoknak az aláírása, amelyeket a végzős mérnökis hallgatóknak kell benyújtaniuk, hogy beiratkozhassanak a 2013. júliusi vizsgaidőszakban sorra kerülő diplomavizsgára.

A diplomavizsgára történő beiratkozás 2013. június 20-án, a Matematika és Informatika Kar titkárságán, 09:00 és 12:00 óra között lehetséges.

A végzős hallgatók beiratkozási dossziéjába a következő iratokat kell mellékelni:

• beiratkozási típuskérvény (a titkárságon lehet igényelni)
  • 2 példányban kitöltött és aláírt Kijelentkezési lap
  • diplomaprojekt
  • egy nemzetközileg használt idegen nyelv ismeretét igazoló oklevél, amelyet a kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem idegennyelv-központja, a bukaresti Politechnika Egyetem erre szakosodott nyelvi intézete, vagy egy másik nyelvközpont bocsátott ki, amennyiben a nyelvi kompetenciát igazoló dokumentumokat elismeri a bukaresti Politechnika Egyetem nyelvi szakintézménye (a Kar által szervezett nyelvi kompetenciavizsgán résztvevő hallgatók már rendelkeznek ezzel az oklevéllel, ellenkező esetben, kérjük, mielőbb pótolni ezt a dokumentumot)
  • születési anyakönyvi kivonat hitelesített másolata
  • az érettségi vagy ezzel egyenértékű oklevél eredeti példánya (azon végzős hallgatók esetében, akik még NEM kapták vissza érettségi oklevelük eredeti példányát a Kartól)
  • színes fotópapírra nyomtatott 2 db. új fénykép, amelyek mérete 3×4 cm
  • személyazonossági igazolvány vagy útlevél másolata
  • a diplomaprojekt eredetiségét igazoló nyilatkozat

A leadandó diplomaprojekteket román nyelven kell megszerkeszteni.

A információmérnöki szakos hallgatók figyelmét felhívjuk a végzősök számára készült útmutatóra, amelyet a bukaresti Politechnika Egyetem Elektronika, Telekommunikáció és Információtechnológia Kara dolgozott ki.

Diplomaprojekt címoldala – minta