Az oktatói tevékenység online kiértékelése, 2020–2021-es egyetemi tanév, I. félév

A 2020–2021-es egyetemi tanév I. félévi előadásainak, szemináriumainak hallgatók általi online kiértékelésére, a kérdőívek kitöltésére 2020. december 9. és 2021. január 17. között van lehetőség.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetemen az előadások és a szemináriumok kiértékelése kizárólag online történik, a tanulmányi helyzet követésére szolgáló Academic lnfo segítségével, vagy  az IoS-en és Androidon elérhető BBTE APP-alkalmazáson keresztül. A hallgatóknak névtelenül kell kitölteniük a kérdőíveket, és az eredmények csak a vizsga- és a pótvizsgaidőszak vége után válnak láthatóvá.

A Matematika és Informatika Kar oktatóinak pedagógiai tevékenységét, jövőbeni munkáját nagymértékben segíti, ha a hallgatók részéről konkrét visszajelzések érkeznek az előadásokra és szemináriumokra vonatkozóan. Ezért kérjük a Kar hallgatóit, hogy az Academic Info  platformon keresztül válaszoljanak az I. félévi előadásokra és szemináriumokra vonatkozó kérdésekre, szánjanak egy kis időt ezek kiértékelésére.

Amennyiben az oldal nyelvét magyarra állítják, a kérdőívek is magyar nyelven fognak megjelenni.