A Lingua Nyelvközpont által szervezett nyelvvizsgák a Matematika és Informatika Kar hallgatói számára

A Matematika és Informatika Kar felvételi vizsgáira (alap-, mester- és doktori képzés) és záróvizsgáira való beiratkozáshoz a jelentkezőknek fel kell mutatniuk az idegen nyelven meghirdetett egyetemi tanulmányokhoz szükséges nyelvvizsga-oklevelet.

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem keretében működő Lingua Nyelvközpont nyelvvizsgákat szervez a Matematika és Informatika Kar hallgatói számára is.

• német nyelvből: 2022. június 17-én és 2022. július 6-án;
  • angol nyelvből: 2022. június 17-én és 2022. július 15-én.

Kérjük az érdekelt hallgatókat, hogy a Lingua Nyelvközpont által szervezett nyelvvizsgákra való beiratkozás érdekében töltsék ki a https://econ.ubbcluj.ro/lingua/inscriere.php oldalon található jelentkezési lapot a nyelvvizsga időpontja előtt legalább két nappal.

LINGUA nyelvközpont

Teodor Mihali utca, 58–60. szám, Campus, I. emelet, B4 / 115, 400591, Kolozsvár
Általános információk, nyelvkurzusok és nyelvvizsgák: centrul.lingua@econ.ubbcluj.ro