A hallgatók elégedettségét mérő kérdőív

Kedves Hallgatók!

Fontos számunkra a véleményetek!

Felkérünk titeket egy kérdőív kitöltésére, amellyel a BBTE-n szerzett tanulmányi tapasztalataitokat szeretnénk felmérni. Válaszaitok fontosak az oktatási tevékenység minőségének, az infrastruktúrának és a szolgáltatásoknak a teljes körű és pontos kiértékelése érdekében. A kapott válaszokat bizalmasan kezeljük és azokat kizárólag statisztikai elemzések céljából használjuk fel, a válaszadók nevének és egyéb azonosító adatainak közzététele nélkül.

A kérdőívet 2023. március 25 és 2023. április 23 között lehet kitölteni, román, magyar, német és angol nyelven a https://academicinfo.ubbcluj.ro/ címen, az AcademicInfo alkalmazás segítségével, a „Diákok elégedettségét mérő kérdőív” alatt, a „Töltsd ki a kérdőívet” linkre kattintva.

A kitöltést követően, a „Kérdőív mentése” gomb segítségével lehet érvényesíteni a kérdőívet.

Köszönettel és üdvözlettel,

Dr. Markó Bálint egyetemi tanár,