A 2023–2024-es egyetemi tanév I. félévi ösztöndíjaival kapcsolatos fellebbezések megoldása és az ösztöndíjas hallgatók végleges listája

A 2023–2024-es egyetemi tanév I. félévében ösztöndíjban részesülő hallgatók listája elérhető az Academic Info oldalon.

Kérjük mindazokat az ösztöndíjas hallgatókat, akik az ösztöndíj-kérelemmel egyszerre nem küldték el a bankszámla igazolást, hogy a social@ubbcluj.ro e-mail címre küldjenek banki dokumentumot (számlakivonat, IBAN lista, képernyőfelvétel mobil applikáció/internetbank esetén stb.), amelyen fel kell tüntetni az alábbi adatokat: név, személyi szám (CNP, a hallgató is ráírhatja), IBAN szám (a számlatulajdonos az ösztöndíjas hallgatók kell legyen), kar neve, ösztöndíj típusa.

Valamennyi ösztöndíjas hallgató esetén, akik a BBTE Szociális Ügyosztályának korábban elküldték a számlakivonatot/IBAN listát, az ösztöndíj átutalásához szükséges számlaszámot a meglévő adatbázisból veszik át.