Orar Facultatea de Matematica si Informatica

Anul 2020-2021, Semestrul II

Orarul studentilor (format grafic)
Orarul studentilor (format tabelar)
Orarul cadrelor didactice
Orarul disciplinelor
Orarul salilor
Legenda salilor
Ocuparea salilor

Detalii despre modalitatea concretă de desfășurare online a activităților didactice sunt disponibile în paginile cadrelor didactice. Legăturile spre paginile cadrelor didactice sunt disponibile în paginile departamentelor: Studentii specializarilor in limba germana sunt rugati sa consulte si pagina cadrelor didactice ce predau la linia germana.

Pentru informații despre modul de desfășurare a unor ore de seminar și laborator consultați inclusiv pagina titularului de curs (cadrul didactic care ține cursul).

Codul pentru inregistrarea in Team-ul disciplinei Fundamentele Pedagogiei la anul 1, sectiile Matematica, Mate-Info romana, Mate-Info engleza, Informatica romana, Informatica engleza este: pyj6br1.