Ierarhizarea provizorie a studenților cu privire la situatia scolara si forma de finantare provizorie la sfârșitul anului universitar 2021-2022

Studenţii care nu îşi completează dosarul cu Diploma de Bacalaureat / Diploma de Licenţă în original, până la data de 29.08.2022, îşi vor pierde locul ocupat la buget, adeverinţele de Bacalaureat / adeverinţele de Licenţă fiind expirate.

Studenţii care consideră că media afişată în Academic Info sau informaţiile de mai jos nu sunt corecte, sunt rugaţi să anunţe secretara specializării prin e-mail până la data de 29.08.2022. După această dată nu se mai acceptă nicio modificare a mediei.

Studenţii care au susţinut un nou concurs de admitere în sesiunea iulie 2022, au fost declarati reusiti la o alta specializare si doresc sa sa retraga de la studii de la specializarea la care a fost inmatriculat in anul universitar 2021/2022, sunt rugati sa complete formularul de mai jos pana la data de 29 august 2022:

Ierarhizările finale vor fi afișate după data de 20 septembrie 2022.

Nivel licenţă

Master