Orar Facultatea de Matematica si Informatica

Anul 2021-2022, Semestrul II

Orarul studentilor (format grafic)
Orarul studentilor (format tabelar)
Orarul cadrelor didactice
Orarul disciplinelor
Orarul salilor
Legenda salilor
Ocuparea salilor

Va rugam sa dati refresh (in browser) zilnic la orar. Orarul se schimba in principiu la sfarsitul saptamanii, dar pentru chestiuni urgente, in cazuri foarte rare, se poate schimba si in timpul saptamanii.

Anunturi

Orar Educatie Fizica pentru anul 1:
Orar Educatie Fizica

Curs facultativ Fundamente de Antreprenoriat:

Studentii inscrisi la cursul facultativ Fundamente de Antreprenoriat gasesc informatii pe pagina web a cursului: Fundamente de Antreprenoriat

Curs Fundamentele Pedagogiei

Studentii se pot adauga la team-ul cursului si seminarului de Fundamentele Pedagogiei tinut de dl. prof.dr. Chis Vasile, Vineri ora 9.20 la sectiile M1, MIR1, MIE1, IR1 si IE1 folosind codul: encl75t

Modulul didactic II (master romana) - facultativ

Marti, orele 8-11: curs Dezvoltari in didactica specialitatii
Vineri, orele 9 - 12: curs E-learing & Blended learning
Pentru ambele team-uri, codul de Teams este gxehbim. Pentru detalii scrieti mail la constantin.predescu@ubbcluj.ro.

Vineri, 1 aprilie 2022, de la ora 11.00 in sala 5/II Cladirea Centrala exista o intalnire pentru studentii de la master care au ales Modulul didactic II (detalii la constantin.predescu@ubbcluj.ro).