Ünnepi tudományos ülésszak a 60 éves Kassay Gábor professzor tiszteletére

A kolozsvári Babeş–Bolyai Tudományegyetem Matematika és Informatika Karának Magyar Matematika és Informatika Intézete szeretettel meghív minden érdeklődőt a 60 éves Kassay Gábor professzor tiszteletére rendezett ünnepi tudományos ülésszakra, amelynek keretében:

• Dr. Adrian Petruşel egyetemi tanár, a kar dékánja köszönti az ünnepeltet (Profesorul Kassay Gábor la 60 de ani),
  • Dr. András Szilárd egyetemi docens, intézetvezető méltatja Kassay Gábor oktatói és kutatói tevékenységét (Activitatea didactică şi ştiinţifică a profesorului Kassay Gábor),
  • Dr. Kassay Gábor egyetemi tanár előadást tart Contribuţii la unele capitole de analiză neliniară şi optimizare címmel.

Az ünnepi ülésszak 2017. január 19-én, csütörtökön 18:00 órakor kezdődik a Babeş–Bolyai Tudományegyetem főépületének 5/I-es (Tiberiu Popoviciu) első emeleti előadótermében.