Újrairatkozási kérvények benyújtása (2017–2018-as egyetemi tanév)

Kérjük azokat a hallgatókat, akik szeretnének visszairatkozni a 2017–2018-as egyetemi tanévre, hogy 2017. szeptember 8-ig küldjék el a kitöltött és beszkennelt újrairatkozási kérvényt az adott szakért felelős titkárnőnek, az alábbiak szerint:

• Matematika, Informatikai matematika  (román nyelven), Informatika (német nyelven), román tannyelvű magiszteri programok: Coldea Gafia, e-mail: gcoldea@yahoo.com;
  • Informatika (román nyelven): Gherman Simona, e-mail: simonag@math.ubbcluj.ro;
  • Informatika (angol nyelven): Bal Elvira, e-mail: balelvira@yahoo.com;
  • Matematika, Informatika, Informatikai matematika  (magyar nyelven), magyar és angol tannyelvű magiszteri programok: Giurgiu Erzsébet, e-mail: elis_giurgiu@yahoo.com.

Mindazoknak, akik e-mailben elküldték az újrairatkozási kérvényt, 2017. szeptember 14. és 15. között (9:00–12:00 óra) jelentkezniük kell a kari titkárságon, hogy befizethessék az újrairatkozási díjat és a tandíj első részletét. Ekkor kerül sor a 2017–2018-as egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződések és beiskolázási szerződések kitöltésére.

Újrairatkozási kérvény – 2017