Újabb forduló az egyetemi bentlakások újraosztásában a 2013–2014-es tanévre

BABEŞ-BOLYAI TUDOMÁNYEGYETEM, KOLOZSVÁR
MATEMATIKA ÉS INFORMATIKA KAR
Elszállásolásért Felelős Bizottság

Azon hallgatók figyelmébe, akik az egyetemi bentlakásokban NEM kaptak szálláshelyet a 2013–2014-es egyetemi tanévre

Kérjük azokat a hallgatókat, akik helyet szeretnének igényelni az egyetemi bentlakásokban (XVI-os bentlakás a Haşdeu / Kőkert utcában fiúknak, és az I-es bentlakás lányoknak), és részt szeretnének venni a helyek újraosztásán, küldjenek egy kérvényt 2013. október 2. és 2013. október 3. között, 12:00 óráig a liliana.pop@cs.ubbcluj.ro e-mail címre.

Az érdekelteket arra kérjük, hogy az elszállásolási kérvényt kizárólag e-mailben küldjék el.

A csütörtöki nap folyamán történik a leadott kérvények kiértékelése, majd délután 16:00 órakor a kar honlapján közzétesszük az újraosztás eredményeit. Azok a hallgatók, akik az újraosztás során helyet kaptak, pénteken (2013. október 4.) egyenesen a számukra kijelölt bentlakásba mehetnek, hogy elfoglalják helyüket.

Az újraosztás során nem vesszük figyelembe a tanulmányi évet, a szálláshelyek elosztása egységesen a kari tanulmányi átlagok alapján történik.

Azok a hallgatók, akik a 2013–2014-es egyetemi év I. és II. félévében az ERASMUS hallgatói mobilitási program keretében külföldre utaznak, kötelesek ezt bejelenteni az elszállásolásért felelős bizottságnak a liliana.pop@cs.ubbcluj.ro e-mail címre.

Elszállásolásért Felelős Bizottság

2013. október 2.