Tudományos diákkonferencia a Matematika Intézet szervezésében – 2018

A Matematika és Informatika Kar Matematika Intézete minden érdeklődő jelentkezését várja a 2018. május 25-én, 10:00 órától sorra kerülő tudományos diákkonferenciára. A matematikai diákkonferencia helyszíne a BBTE főépületének 5/I-es terme.  Egyaránt várják a román és a magyar tagozatos hallgatók jelentkezését a kari szintű tudományos ülésszakra, amelyre eredeti dolgozattal lehet benevezni. A benyújtott dolgozatokat a kar oktatóiból álló bizottság fogja kiértékelni és a nyilvános bemutatásra kiválasztani.

A hallgatóknak (vagy alapképzési, magiszteri vagy doktori témavezetőjüknek) 2018. május 23-ig kell elküldeniük a bemutatandó előadás címét, a szerző nevét és az előadás egyoldalas kivonatát, a Meseşan Ana (amesesan@math.ubbcluj.ro) vagy a Bajkó Árpád (bajkoa@math.ubbcluj.ro) e-mail címére.