Technology Spring Insight Program a Morgan Stanley szervezésében – elsőéves hallgatók figyelmébe

Technology Spring Insight Program

Időpont: 2015. április 15–17.
Helyszín: Budapest, Morgan Stanley, Business and Technology Centre, Lechner Ödön Fasor 8.

2015 tavaszán a Morgan Stanley kezdeményezésére sor kerül a Technology Spring Insight Programra , amely kifejezetten az elsőéveseknek szól. A háromnapos rendezvény során felmerülő kiadásokat (utazás, szállás és étkezés) a cég fedezi.

Elsőéves hallgató vagy? Érdekel az informatikai pálya? Kedveled a kihívásokat? Ha igen, vegyél részt a háromnapos Spring Insight programunkon és ismerkedj meg velünk!

A Morgan Stanley Informatikai divíziója innovatív megoldásokkal segíti a pénzügyi feladatok magas színvonalú ellátását. Jelentős informatikai befektetéseink lehetővé teszik fejlett kereskedési rendszerek, modellező és szimulációs szoftverek, valamint elemző és biztonsági rendszerek kifejlesztését és működtetését, beleértve az azokat támogató infrastruktúrát is.

A programról
A budapesti irodánkban megrendezésre kerülő Spring Insight program során közvetlen közelről ismerhetitek meg informatikai részlegünket, és annak különféle szakmai területeit. Különféle előadások, oktatási panelek, a helyszínen megoldandó izgalmas feladatok váltják egymást a három nap folyamán. Alkalmatok nyílik arra is, hogy különböző szakmai csoportjaink munkáját nyomon kövessétek és ezáltal közvetlen tapasztalatot szerezzetek arra vonatkozóan, hogy mivel foglalkoznak informatikusaink. Lehetőségetek lesz arra is, hogy megismerkedjetek a Morgan Stanley informatikai részlegének különböző beosztású munkatársaival.

A Spring Insight-on sikeresen bemutatkozó tehetséges jelöltek meghívást kapnak a 2016-ban induló Gyakornoki Programjaink kiválasztási folyamatában történő részvételre.

Tanulmányok és elvárt készségek:

• elsőéves, informatika vagy természettudományok területén alapképzésben tanuló hallgatók jelentkezését várjuk
  • érdeklődés a technológia iránt
  • jó analitikus és problémamegoldó készség
  • középszintű angol nyelvtudás

Jelentkezés: www.morganstanley.com/careers/budapestcampus

Pozíció neve: Technology Spring Insight 2015 Program Budapest
Pozíció száma:
 3035754

A jelentkezéshez szükséged lesz egy angol nyelvű önéletrajzra, amely az alábbiakat tartalmazza:

• név
  • elérhetőség (e-mail cím és telefonszám)
  • tanulmányi adatok (iskola, kar, szak, évfolyam)
  • érdeklődési terület
  • ha részt vettél tanulmányi versenyen vagy van olyan hobbi-projekted, amire büszke vagy, oszd meg velünk!

További információ: budapest.recruitment@morganstanley.com