Sesiune de prezentare a masteratului de Securitate Cibernetică desfășurat sub egida EIT Digital

In data de 2 martie 2023, începând cu ora 16:00 (ora României), va ave loc o sesiune de informare despre masteratul de Securitate Cibernetică organizat sub egida EIT Digital (European Institute of Innovation & Technology) la o serie de universități de top din Europa, printre care și la Facultatea de Matematică și Informatică a Universității Babeș-Bolyai.

Sesiunea de informare organizată de EIT Digital se va desfășura online și va fi urmată de o sesiune de Q&A adresată studenților sau candidaților interesați să aplice la acest masterat.

Pentru înregistrare, obținerea link-ului de participare și agenda evenimentul vă rugăm să accesați această adresă.