Preluarea documentelor de practica în sesiunea de restanţe

Preluarea documentelor de practică în sesiunea de restanţe pentru studenţii anului III Informatică, liniile de studiu română, engleză şi germană va avea loc joi, 23.02.2017, după următorul program:

• 8-10, sala C310, campus FSEGA;
  • 10-12, sala C404, campus FSEGA;
  • 11-13, sala C440, campus FSEGA.

Documentele de practica ale studentilor de la sectiile Matematica si Matematica informatica linia de studiu romana se mai pot depune vineri, 24.02.2017, la cladirea Mathematica (str. Ploiesti, nr. 23-25) intre orele 10-14, etaj 2, sala 205 (conf. univ. habil. dr. Catinas Teodora).

Ulterior acestor date, nu se vor mai prelua documente de practică. Fiind disciplina de semestrul 5, studentii ce nu depun documentele de practica in aceasta saptamana, vor avea disciplina Practica de specialitate ca si disciplina restanta. Acesti studenti vor mai putea depune documentele de justificare a practicii NUMAI în sesiunea specială şi doar cu conditia de a avea acces in aceasta sesiune speciala (adica de a avea cel mult 20 de credite lipsa).