PRACT-IT: Acordare subventii (a doua etapa)

In atentia studentilor care vor avea stagiul de practica si sesiunea de informare-consiliere finalizate pana la data de 31.07.2015

In perioada 24.07.2015 – 31.07.2015 acesti studenti pot depune dosarul pentru acordarea subventiei la biroul 531 (FSEGA) de luni pana vineri intre orele 9 si 14.

Dosarul va contine:

• cerere acordare subventie (formular tip);
  • copie dupa numarul de cont IBAN (2 exemplare) – pe extrasul de cont trebuie sa apara numele studentului, CNP-ul studentului si contul IBAN pentru lei;
  • copie carte de identitate.

Pentru a putea beneficia de subventie, toate documentele aferente stagiului de practica si sesiunii de informare-consiliere trebuie sa fie complete si sa se afle la biroul proiectului in momentul depunerii cererii.

Pentru studentii care vor finaliza dosarul de practica dupa aceasta data, vor exista noi apeluri pentru depunerea cererii de subventie.

Echipa PRACT-IT