Planificarea studenţilor pentru restituirea taxei de şcolarizare

Google+TwitterFacebook

Planificarea studenţilor pentru restituirea taxei de şcolarizare la casieria universităţii, str. I. C. Brătianu, nr. 14, parter. Fiecare student se va prezenta la casieria UBB la data precizată, între orele 10:00-14:00 având asupra sa cartea de identitate.

Nr. crt. Numele studentului Specializarea /
anul de studiu
Dată planificată
pentru restituire
1. Aloman Alin Matematică, anul I 1.11.2016
2. Alupoaicei-Dumitrescu-Rareș Matematică informatică, anul I 1.11.2016
3. Aron Mihai Matematică, anul I 1.11.2016
4. Baciu Iulian-Ștefan Sisteme distribuite în Internet, anul I 1.11.2016
5. Baias Paul Adrian Informatica l. germana, anul I 1.11.2016
6. Bajnai Balazs Matematica l. magh., anul I 1.11.2016
7. Balazs Adam-Attila Matematică informatică l magh., anul I 1.11.2016
8. Balazs Melinda Matematica l. magh., anul I 1.11.2016
9. Balazs Zoltan Matematica Informatica, l. magh., anul I 1.11.2016
10. Ballan David Lajos Informatica l. magh., anul I 1.11.2016
11. Barbu Ioan Cristian Inginerie software, anul I 1.11.2016
12. Bardos Aron Informatica l. magh., anul I 1.11.2016
13. Bica Iulia Inginerie software, anul I 1.11.2016
14. Bostan Stefana Informatica l. germana, anul I 1.11.2016
15. Brad Cristian Daniel Sisteme distribuite în Internet, anul I 1.11.2016
16. Cazan Alin Cornel Inginerie software, anul I 1.11.2016
17. Ciforac Andreea-Denisa Matematică informatică, anul I 1.11.2016
18. Cinpoeru Mihai Sisteme distribuite în Internet, anul I 1.11.2016
19. Ciocoiu Ioan-Alexandru Sisteme distribuite în Internet, anul I 1.11.2016
20. Ciolea Adrian Matematică, anul I 1.11.2016
21. Ciotău-Marciuc Mălina-Andreea Informatică l engleză, anul I 1.11.2016
22. Ciungan Horatiu Paul Informatica l. germana, anul I 1.11.2016
23. Cojanu Dragoș-Nicolae Matematică informatică, anul I 1.11.2016
24. Curcean Cristian Lucian Informatica l. germana, anul I 1.11.2016
25. Czucza Ecaterina Timea PDAE, anul I 1.11.2016
26. Domokos Tamas Csaba Informatica l. magh., anul I 1.11.2016
27. Duma Raul Informatica l. germana, anul I 1.11.2016
28. Feher Beatrix-Ibolya Matematică, anul I 1.11.2016
29. Fodor Ciprian Calin Informatica l. r. anul I 1.11.2016
30. Galben Cătălin Informatică l. engleză, 1.11.2016
31. Gradinariu George Informatica l. r. anul I 2.11.2016
32. Haidau Catalin Horatiu Inginerie software, anul I 2.11.2016
33. Hajdo Nora Matematica informatica l. magh., anul I 2.11.2016
34. Ivașcu Dayana-Luisa Matematică informatică, anul I 2.11.2016
35. Kelemen Katalin Linda Informatica l. magh., anul I 2.11.2016
36. Koncsag Krisztian Informatica l. magh., anul I 2.11.2016
37. Kovacs Gyula Matematica informatica l. magh., anul I 2.11.2016
38. Leonte Andrei Matematică informatică, anul I 2.11.2016
39. Lorinczy Evelin Boglarka Matematica informatica l. magh., anul I 2.11.2016
40. Malin Cristina Informatica l. r., anul I 2.11.2016
41. Manciu Larisa-Mădălina Matematică informatică, anul I 2.11.2016
42. Mângâță Robert-Daniel Matematică informatică, anul I 2.11.2016
43. Mihut Bogdan Andrei Inginerie software, anul I 2.11.2016
44. Mircea Marius-Cristian Matematică informatică, anul I 2.11.2016
45. Moisuc Andrei Dorian Inginerie software, anul I 2.11.2016
46. Moldovan Razvan Sebastian Inginerie software, anul I 2.11.2016
47. Motoc Alexandru Dan Inginerie software, anul I 2.11.2016
48. Nazarie Ciprian-Alexandru Informatică l. engleză, anul I 2.11.2016
49. Nemeti Paul-Horea Baze de date, anul I 2.11.2016
50. Onodi Botond Sisteme distribuite în Internet, anul I 2.11.2016
51. Orban Iosif Laurentiu Inginerie software, anul I 2.11.2016
52. Osian Mihai Informatică l. engleză, anul I 2.11.2016
53. Pamparau Cosmin Informatica l. germana, anul I 2.11.2016
54. Paraoan Andreea Violeta Informatica l. r., anul I 2.11.2016
55. Pascariu Ioan-Vlad Matematică informatică, anul I 2.11.2016
56. Pinzar Catalin Informatica l. germana, anul I 2.11.2016
57. Plesa Bogdan Informatica l. germana, anul I 2.11.2016
58. Pop Adrian Alexandru Inginerie software, anul I 2.11.2016
59. Pop Daniela Informatica l. r., anul I 2.11.2016
60. Pop Tifrea Adrian Informatica l. germana, anul I 2.11.2016
61. Popa Inesa Informatica l. germana, anul I 3.11.2016
62. Popescu Bianca Sisteme distribuite în Internet, anul I 3.11.2016
63. Pustan Alina Baze de date, anul I 3.11.2016
64. Rațiu Constantin-Octavian Sisteme distribuite în Internet, anul I 3.11.2016
65. Rauca Bogdan-Adrian Matematică informatică, anul I 3.11.2016
66. Robaș Iulia Informatică l. engleză, anul I 3.11.2016
67. Rujan Vlad Iulian Informatica l. r., anul I 3.11.2016
68. Rusu Alex George Informatica l. r., anul I 3.11.2016
69. Rusu Alexandra-Roxana Baze de date, anul I 3.11.2016
70. Scurtu Laura Informatica l. r., anul I 3.11.2016
71. Serdean Gh. Alexandru Inginerie software, anul I 3.11.2016
72. Stefanescu Dragos Nicolae Informatica l. r., anul I 3.11.2016
73. Suciu Ștefan-Sebastian Informatică l. engleză, anul I 3.11.2016
74. Szekely Anna Informatica l. magh., anul I 3.11.2016
75. Ticu Alexandru Marian Informatica l. germana, anul I 3.11.2016
76. Toda Mircea Nicolae Inginerie software 3.11.2016
77. Toth Tekla Matematica, l. magh., anul I 3.11.2016
78. Ulici Alex-Dan Baze de date, anul I 3.11.2016
79. Urs Alexandru Inginerie software, anul I 3.11.2016
80. Vieriu Denis-Gabriel Informatică l. engleză, anul I 3.11.2016
81. Vrabie Codrin-Nicușor Matematică informatică, anul I 3.11.2016
82. Zah Larisa-Rebeca Sisteme distribuite în Internet, anul I 3.11.2016
Google+TwitterFacebook