Orarul Programului Postuniversitar de Pregătire şi Formare Profesională în Informatică, semestrul I, modulul 2, an univ. 2017-2018

Google+TwitterFacebook

Anul 1 (promoția 2017-2019)

Vineri
17-19 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – curs (Diana Sotropa) – Socrate
19-21 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – curs (Diana Sotropa) – Socrate
Sambata
8-10 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S1 (Diana Sotropa) – Discovery
8-10 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S2 (Radu Dragos) – Saturn
8-10 Fundamente de Logica si ASC – seminar S3+S4 (Andreea Pop) – Platon
10-12 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S1 (Diana Sotropa) – Discovery
10-12 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S2 (Radu Dragos) – Saturn
10-12 Fundamente de Logica si ASC – seminar S3+S4 (Andreea Pop) – Platon
12-13 PAUZA
13-15 Fundamente de Logica si ASC – seminar S1+S2 (Andreea Pop) – Platon
13-15 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S6 (Diana Troanca) – Discovery
13-15 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S5 (Adriana Coroiu ) – Saturn
15-17 Fundamente de Logica si ASC – seminar S1+S2 (Andreea Pop) – Platon
15-17 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S6 (Diana Troanca) – Discovery
15-17 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S5 (Adriana Coroiu ) – Saturn
17-19 Fundamente de Logica si ASC – curs (Andreea Pop) – Socrate
Duminică
8-10 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S4 (Diana Sotropa) – Discovery
8-10 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S3 (Adriana Coroiu) – Saturn
8-10 Fundamente de Logica si ASC – seminar S5+S6 (Andreea Pop) – Platon
10-12 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S4 (Diana Sotropa) – Discovery
10-12 Metode avansate de gestiune a documentelor si sistemelor de calcul – laborator S3 (Adriana Coroiu) – Saturn
10-12 Fundamente de Logica si ASC – seminar S5+S6 (Andreea Pop) – Platon
12-14 Fundamente de Logica si ASC – curs (Andreea Pop) – Socrate

Anul 2 (promoția 2016-2018)

Vineri
17-19 Verificare, validare și testare automată – laborator L1 (Camelia Cretu) – Saturn
19-21 Verificare, validare și testare automată – laborator L2 (Camelia Cretu) – Saturn
Sambata
8-10 Verificare, validare și testare automată – curs (Camelia Cretu) – Socrate
10-12 Verificare, validare și testare automată – curs (Camelia Cretu) – Socrate
12-13 PAUZA
13-15 Introducere in platforma .NET – curs (Vlad Ionescu) – Socrate
15-17 Introducere in platforma .NET – curs (Vlad Ionescu) – Socrate
Duminica
8-10 Introducere in platforma .NET – laborator L1 (Adrian Telcian) – Mathematica, Lambda
10-12 Introducere in platforma .NET – laborator L1 (Adrian Telcian) – Mathematica, Lambda
10-12 Verificare, validare și testare automată – laborator L2 (Bota Florentin) – Mathematica, Theta
12-13 PAUZA
13-15 Verificare, validare și testare automată – laborator L1 (Bota Florentin) – Mathematica, Theta
13-15 Introducere in platforma .NET – laborator L2 (Adrian Telcian) – Mathematica, Lambda
15-17 Introducere in platforma .NET – laborator L2 (Adrian Telcian) – Mathematica, Lambda
Google+TwitterFacebook