Naptár, szükséges okiratok és beiratkozás a 2020. június–júliusi záróvizsgára

Az alábbiak azokra a hallgatókra vonatkoznak, akik a 2020. június–júliusi vizsgaidőszakban szeretnének államvizsgázni.

1. Adott esetben, 2020. június 10. és 12. között a recunoasteri@math.ubbcluj.ro e-mail címen be lehet nyújtani a kérvényt egy korábbi záróvizsga keretében sikeresen letett részvizsga elismertetése érdekében.

2. 2020. június 14-ig, (vasárnap, 24:00 óra) a https://www.cs.ubbcluj.ro/apps/lucrari címen elérhető felületre fel kell tölteni:

• a szakdolgozat végleges változatát PDF formátumban, az angol nyelvű kivonattal együtt, amelyet közvetlenül a címoldal után kell beilleszteni;
  • a ZIP-archívumot, amely tartalmazza az alkalmazást (amennyiben készült), és a következő mellékleteket, (amelyeket a tömörített archívumon belül a Mellékletek könyvtárba kell bemásolni):
    • 6-os melléklet (A szakdolgozat eredetiségére vonatkozó saját felelősségű nyilatkozat) vagy 6/II-es melléklet (A szakdolgozat eredetiségére vonatkozó saját felelősségű nyilatkozat, a céges együttműködések keretében megvalósult szakdolgozatok esetén, amely tartalmazza a cég jóváhagyását a bemutatásra vonatkozóan);
    • 7-es melléklet (adott esetben);
    • intézetvezetői jóváhagyás (abban az esetben, ha a dolgozat bizonyos részeinek titkosítását kérelmezték);
  • (az AcademicInfo által felkínált) MS Teams felhasználói fiók kitöltése.

3. A 2020. június 20. és 25. közötti időszakban kerül sor a záróvizsgára való beiratkozásra. Az alábbiakban felsorolt dokumentumokat elektronikus formában kell elküldeni az adott szakért felelős titkárnőnek:

A beiratkozáshoz szükséges szkennelt dokumentumok PDF formátumban:

• beiratkozási típuskérvény (megtalálható a bejegyzés végén), kék színű golyóstollal kitöltve, aláírva;
  • a beiratkozási díj kifizetését igazoló bizonylat (a 3 egyetemi tanévvel korábban végzett évfolyamok hallgatói esetén).
  • Kérjük azokat a végzős hallgatókat, akik nem rendelkeznek érvényes nyelvvizsga-bizonyítvánnyal/-oklevéllel, hogy töltsék fel az új nyelvvizsga-oklevelük szkennelt változatát.

A kari titkárság előkészítette a következő dokumentumok fénymásolatát, ezért nem kell beküldeni ezek szkennelt változatát: érettségi oklevél és a középiskolai törzskönyvi kivonat (a törzskönyvi kivonattal rendelkező oklevelek esetén); születési anyakönyvi kivonat (keresztlevél); nyelvvizsga-bizonyítvány/-oklevél.

A személyazonossági igazolványba való színes fényképeket (2 darab, ¾-es méret) a végzős hallgatók személyesen fogják leadni a Tanulmányi Okmányok Ügyosztályán, az egyetemi oklevél átvételekor.

4. A védéshez minden végzős hallgatónak aktív MS Teams felhasználói fiókkal kell rendelkeznie. Ennek desktop változatát kell majd használni, amely lehetővé teszi az egyidejű video- és képernyőmegosztást is.

2020. június 26-án MS Teams videokonferencia-szimulációra kerül sor a vizsgabizottság kijelölt titkárával.

5. A 2020. június 29. és július 5. közötti időszakban kerül sor az online szóbeli záróvizsgára, illetve a szakdolgozatok bemutatására és megvédésére, laptopon vagy videokamerával és mikrofonnal felszerelt asztali számítógépen.

Beiratkozási típuskérvények

No files found.

A 2011 (2008–2010) előtt beiskolázott végzősök esetében a nappali képzést kell beírni.