Magánösztöndíjas kutatási-fejlesztési projektek hallgatóknak

A Matematika és Informatika Kar felhívással fordul mindazokhoz a hallgatókhoz, akik kutatási-fejlesztési projektekbe szeretnének bekapcsolódni, felajánlván számunkra az oktatók által vezetett kutatócsoportokban való részvételt, valamint az adott szakterületen való elmélyülés lehetőségét. A projektek megvalósításába bekapcsolódó hallgatók a Kaufland által felajánlott magánösztöndíjban részesülnek.

Javasolt szakterületek:

1. az erőforrások elosztásával és optimális tervezésével kapcsolatos kérdések
  2. robotika
  3. adatelemzés/ Business Intelligence

Kérjük az érdekelt hallgatókat, hogy 2016. június 15-ig küldjenek egy egyoldalas dokumentumot a motogna@cs.ubbcluj.ro e-mail címre, az alábbi információkkal:

• kapcsolattartási adatok;
  • eddigi releváns eredmények (iskolai versenyeken és tantárgyversenyeken való részvétel, egyéni vagy csoportos projektekben való részvétel) – 1/2 oldal;
  • szándéknyilatkozat: a projektben való részvétel indoklása, a kiválasztott projekt és a választás indoklása.

A hallgatók kiválasztására 2016. június 18-ig kerül sor. A projektben részt vevő hallgatók a nyári vakáció idején is dolgozni fognak, a koordináció és a megbeszélések online történnek (nem szükséges a fizikai jelenlét a karon).

További részletekért Simona Motogna dékánhelyetteshez lehet fordulni a motogna@cs.ubbcluj.ro e-mail címen.