Lista studenților beneficiari ai burselor de ajutor social în semestrul II al anului universitar 2019/2020, acordate din veniturile extrabugetare ale UBB

burse ajutor social din fonduri extrabugetare sem. 2 2019-2020 buget.pdf
burse ajutor social din fonduri extrabugetare sem. 2 2019-2020 taxa.pdf

Studenții care sunt beneficiari ai burselor de ajutor social care nu au depus contul IBAN la Serviciul Social, sunt rugați să trimită urgent prin email la Serviciul Social, contul IBAN la adresa de e-mail: social@ubbcluj.ro.

subiect: cont IBAN Facultatea de Matematica și Informatică

Este obligatoriu ca pe fața documentului bancar trimis Serviciului Social să se noteze: denumirea facultății, CNP-ul, tipul bursei, anul de studiu, numele înainte de căsătorie (unde este cazul) și data completării. Având în vedere situația de față, Serviciul Social acceptă documentul bancar generat în format electronic – spre exemplu fișier PDF descărcat de pe platforma de Internet Banking a băncii.