Lista candidaților înscriși în cadrul Programului Postuniversitar de Informatică

Foarte important: Confirmarea locului obținut prin achitarea primei rate a taxei de școlarizare și completarea contractului de școlarizare se poate face în data de 23 iulie 2020, până la ora 23:59:59. Pașii pentru confirmarea locului obţinut la Concursul de Admitere – Program postuniversitar de Informatică al Facultății de Matematică și Informatică sunt:

• Descărcarea documentului Contract de studii universitare – invatamant cu frecventa + Declaratie consimțământ, disponibil în aplicația de înscriere la Pasul 4 – Confirmare Admitere.
  • Completarea documentului descarcat anterior. Un model completat, în functie de specializarea si forma de finanțare la care ați fost admis se poate vizualiza aici.
  • Încărcarea în aplicația de înscriere a contractului de studii semnat și scanat si apăsarea butonului CONFIRMARE.
  • Achitarea primei rate a taxei de școlarizare în valoare de 2500 lei.