Kérvények benyújtása egy korábbi záróvizsga során sikeresen letett részvizsga elismertetése érdekében – 2019. júliusi és szeptemberi tanulmányzáró vizsgák

A Matematika és Informatika Kar kari tanácsa a 2018. december 11-i ülésén elfogadta azt a kari szintű kezdeményezést, amely a BBTE keretében szervezett korábbi záróvizsgák során sikeresen letett részvizsga elismertetésére vonatkozik.

A záróvizsga-bizottság a 2019. júliusi vagy szeptemberi tanulmányzáró vizsgaidőszakban a jelentkezők kérésére elismerheti egy korábbi záróvizsga bármelyik részpróbájának jegyét. A jegyelismerési döntést a jelentkező által kitöltött, aláírt, beszkennelt, és az alábbi e-mail címre elküldött kérvény alapján lehet meghozni, a nyári és az őszi vizsgaidőszakra vonatkozóan:

2019. júliusi vizsgaidőszak

A szkennelt kérvényeket e-mailben kell elküldeni a recunoasteri@math.ubbcluj.ro címre, 2019. június 21-ig.

2019. szeptemberi vizsgaidőszak

A szkennelt kérvényeket e-mailben kell elküldeni a recunoasteri@math.ubbcluj.ro címre, 2019. augusztus 30-ig.

A jelzett határidők után beküldött kérvényeket nem áll módunkban figyelembe venni.

Típuskérvény részvizsgák elismertetése esetén, 2019