Kérvények benyújtása a 14-es, 17-es, Economica I. és Economica II. bentlakásokban való szállásigénylésre, 2014–2015-ös egyetemi tanév

Felhívjuk mindazon hallgatók figyelmét, akik szálláshelyet szeretnének igényelni a 2014–2015-ös tanévben és a 14-es, 17-es, Economica I. vagy Economica II. bentlakások közül választanának, hogy töltsék ki a jelen felhíváshoz mellékelt típuskérvényt, és a felsorolt bentlakásokat a választás sorrendjében tüntessék fel.

A szálláshelyek odaítélése a bentlakások elosztására vonatkozó egyetemi szabályzat alapján, a rendelkezésre álló helyek függvényében történik.

A kitöltést követően a kérvényt nyomtatni kell, majd aláírni, és szkennelve elküldeni a cereri.studenti@cs.ubbcluj.ro e-mail címre legkésőbb 2014. szeptember 16-ig, (kedd, 10:00 óra).

Típuskérvény – egyetemi bentlakások (2014–2015-ös tanév)