Informaţii pentru absolvenţii specializării Ingineria Informaţiei ce doresc să susţină examenul de finalizare de studii în luna septembrie 2014

Pentru absolvenţii specializării Ingineria Informaţiei se va organiza examenul de diplomă la Universitatea Politehnica Bucureşti în sesiunea septembrie 2014.

Perioada de desfăşurare a examenului de diplomă: 15-16.09.2014.

Înscrierea se va face la Secretariatul Facultăţii de Matematică şi Informatică în data de 3 septembrie 2014 între orele 9:00-12:00. Nu se admit întârzieri.

Absolvenţii care doresc să se prezinte la examenul de diplomă în sesiunea septembrie 2014 sunt rugaţi să consulte site-ul UPB la adresa:

Pentru alte informaţii, absolvenţii se pot adresa la secretarele specializării, prin e-mail la următoarele adrese:

Coldea Gafia: gcoldea@yahoo.com
Giurgiu Elisabeta: elis_giurgiu@yahoo.com

şi la coordonatorii specializării lect. dr. Horea Greblă (e-mail: horea@cs.ubbcluj.ro), pentru linia română şi engleză, respectiv lect. dr. Libal Andras (e-mail: alibal@cs.ubbcluj.ro) pentru linia maghiară.

Informaţii despre actele necesare la înscriere sunt disponibile aici.