Încasarea taxelor pentru examenele restante

Încasarea taxelor pentru examenele restante din sesiunea de vară

Încasarea taxelor pentru examenele restante din sesiunea de vară (inclusiv studenţii aflaţi în prelungire de şcolaritate) va avea loc în intervalul 25 mai – 2 iunie 2016 (zile lucrătoare) între orele 10:00-12:00 la secretariatul facultății.

În situația în care vor fi studenți care vor avea examene mai repede planificate, taxele aferente, vor fi încasate în zilele lucrătoare între orele 10:00-12:00 la secretariatul Facultății de Matematică şi Informatică.

Încasarea taxelor pentru examenele restante din sesiunea specială pentru anii terminali

Studenţii anului III şi studenţii în prelungire de şcolaritate de la toate specializările nivel licenţă
şi
Studenţii anului II şi studenţii în prelungire de şcolaritate de la toate specializările nivel master:

• Sesiunea specială de restanţe (maxim 20 credite nepromovate şi contractate prin contractul de studiu): 14-18 iunie 2016.

Depunerea cererii şi achitarea examenelor restante pentru sesiunea specială: 10 iunie 2016 şi 13 iunie 2016 între orele 9:00-12:00 la secretariatul facultății.