În atenţia studenţilor bursieri din anul 1 şi 2 nivel licenţă care îşi efectuează stagiul de practică pe timpul vacanţei de vară 2016

Studenţii din anul 1 şi 2, nivel licenţă, care beneficiază de orice categorie de bursa în semestrul II al anului universitar 2015-2016, în cazul în care îşi efectuează stagiul de practică pe timpul vacanţei de vară 2016, sunt rugaţi să anunţe acest lucru la Secretariatul facultăţii până la data de 18 iunie 2016. Este nevoie de această certificare pentru a se putea acorda bursa pe timpul efectuării stagiului de practică. În cazul în care studentul nu anunţă la secretariat, se consideră din oficiu că NU efectuează practica pe timpul vacanţei de vară şi nu va beneficia de bursă.